X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Ucuz Web Hosting Fiyatları

AnasayfaYazılarAlan adı / Hosting Ucuz Web Hosting Fiyatları

Web hosting hizmeti, web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online bir hizmettir. Bir hosting hizmetine kayıt olduğunuzda, basit olarak web sitenizin düzgün şekilde çalışabilmesi için gerekli dosya ve verileri depolayabileceğiniz bir sunucu üzerinde alan kiralamış olursunuz.

Ucuz Web Hosting Fiyatları

UCUZ WEB HOSTING NEDİR ?

Bu makalede, ilk önce web hosting’in ne kadar ucuz olması gerektiğini ele alalım. Bir iş gereğinden fazla ucuz ise kalite standartlarından ödün veriliyor demektir. Evdeki bilgisayarlarımızdan farklı olarak web sitemizi barındırmak için internete bir ağ üzerinden bağlı olan ve bant genişliği evimizdeki bağlantıdan çok daha fazla olan bir makineye ihtiyacımız var. Söz konusu makinenin 7 gün, 24 saat düzgün çalışır halde olması da önemli. İşte bu tür makine ve bilgisayarlara web sunucuları deniyor. Kaliteli bir web hosting hizmeti ve ucuz bir web hosting hizmeti almak istiyorsak bazı kıstasları göz önünde bulundurmamız şarttır. Bunlar; size sağladığı kullanım depolama alanı, kaç e-posta ve aylık trafik bilgisi dahilinde hangi işletim sistemlerinde hizmet verdiği, ücretsiz domain desteği tescili ve 7/24 sağladığı sunucu desteğini de bu kıstaslar arasına eklememiz gerekiyor.

Ucuz Web Hosting

İNVİGONET

İlk ve tek bakacağımız yer invigonet.com sitesidir. Bu siteye baktığımız zaman bize çeşitli ve en uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir web hosting hizmeti sağladığını görüyoruz. En düşük fiyat olarak yıllık 7.94 Türk Lirası olarak ve SSL hizmetini ücretsiz olarak sağladığını görüyoruz. En popüler ve ucuz paketlerinden biri olan Ekonomik SSD1 paketi emsallerine oranla daha çok hizmet ve resmi tabiriyle ucuz ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

İhtiyacınıza yönelik 4 çeşit ana paket ve alt paketler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan İNVİGONET profesyonel ve ekonomik paketleriyle de daha fazla hizmet sağlayarak yıllık üyeliklerde müşterilerine hizmet büyük bütçe küçük sloganıyla olanaklar sağlıyor:

  • Ekonomik SSD Hosting
  • Linux Web Hosting
  • Profesyonel SSD Hosting
  • Bayi (Reseller) Hosting

 Profesyonel paketin fiyatının yıllık olarak 65,52 Türk Lirası olduğunu görüyoruz. Bu paket disk alanı, sınırsız aylık trafik, 1 adet site barındırma imkanının yanı sıra limitsiz mail adresi, limitsiz MySQL, limitsiz FTP hesabı, Linux-cpanel, gibi tüm imkanları içinde bulunduruyor. Pro SSD2 paketi 3 gb disk alanı hizmeti sunarken yıllık 106,47 Türk Lirasından kullanıcılarıyla buluşuyor. Bunların yanı sıra Bayi ve Linux Hosting hizmetlerinde de en kaliteli ve en ucuz ve detaylı hizmetleri invigonet.com adresinde bulabiliceğimizi görmüş oluyoruz.


WhatsApp
Hemen Ara
Top