X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Ucuz Domain Ve Hosting Nedir?

AnasayfaYazılarAlan adı / Hosting Ucuz Domain Ve Hosting Nedir?

Kendinize ait bir web sitesi kurmak istiyorsanız ilk önce bir domain ( alan adı ) almanız gerekiyor daha sonra hazırlayacağınız ya da hazırlamış olduğunuz internet sitenizin dosyalarının bu dosyalar fotoğraf dosyası ya da diğer dosyalar olabilir bu dosyaların çalışabileceği bir alan (disk alanı) olması gerekir ki hazırlanan internet sitesini hosting alanına yüklemelisiniz. Ancak ilk önce internet sitenizi kurmadan önce güvenilir bir hosting ve domain almanız daha hoş olur.Hosting

Domain Nedir ? Hosting Nedir ?
Domain alan adı, hosting internet alanı anlamına gelmektedir. Öncelikle kendinize bir alan adı satın alırsınız daha sonra o alan adınızı kullanabileceğiniz bir internet alanı oluşturursunuz hazır hale getirdikten sonra onu satın alırsınız.

Alan adı belirlendikten sonra internet alanı alımı yapılmadan önce alan kaydı oluşturmak gerekir. Bu kiralamak anlamına da gelmektedir. Ücretsiz site oluşumlarında ki önizleme ya da ücretli indirimli promosyon sitelerde olduğu gibi demo hesap gibidir. Alan kaydı oluşturduktan sonra hosting yapmadan sitenin görünümü üzerine değişiklikler yapabilirsiniz .Domain

Satın alma işi en önemli kısımdır ucuz domain ve hosting bulmak çok basit değildir. Genellikle belirli süre karşılığı ucuz yolla veriliyor. Kaliteli bir hizmet ve yüksek performans için orta yollu bir fiyat da alım yapabilirsiniz.

Satın alma prosedürlerinde gerekli lüzumsuz çoğu alt bileşen söz konusudur. Birbu Dijital Reklam Ajansı gibi ajanslar program oluşturduktan sonra site oluşturma aşamasında kesinlikle bir profesyonel ile çalışıp ondan destek alırlar.

Kitle erişimi , reklam oluşturmak, yaygınlaşmak, hedef arttırmak,kalite yükseltici paylaşımlar yapmak gibi tanınmışlik seviyesini arttırıcı faktörler bir internet sitesi oluşumunun en önemli ve dikkat edilmesi gerken faktörleridir. Ulaşılması gereken hedef kitle belirlendikten sonra o hedef kitleye hitap etmek amaçlanmalıdır ve düzenlemeler (dizayn, resim faaliyetler, paylaşım içerikleri vb… ) bu doğrultuda gerçekleştirilmelidir.

Nasıl Bir Hedef Kitlesi Belirlenmeli ?
Hedef kitlesi belirlenirken netlikle sınırlayıcı çizgiler koyulmamalıdır. Ana kitle belirlendikten sonra alt kitleler ortaya konmalıdır. Amaçlanan kitlenin yanına ek asıl hedef bütün kitleye hitap etmek olması gereklidir. Ana bileşene yardımcı alt yapılar koymak gibi. Sistemsel bir düşüş söz konusu elde etmemek için paylaşım içerikleri ve resim efektler ve dizaynlar bunlar göz önüne alınarak yapılmalıdır.


WhatsApp
Hemen Ara
Top