X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hosting Nedir?

AnasayfaYazılarAlan adı / Hosting Hosting Nedir?

        Bilgisayarınızda yeni bir döküman oluşturdunuz. Bu dökümanı saklamak için o dosyayı bilgisayarınızın diskine kayıt edersiniz ve bilgisayarınızı kapatırsınız. Peki bu dökümanın sizin web sayfanız olduğunu düşünün. Bu bilgisayarlara teknik olarak sunucu denilmekte.

        Hosting; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanmasına olanak tanıyan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulmuş bir web sitesi yayınlama hizmetidir. Hazırlanan web sayfaları, kontrol panel üzerinden çeşitli dosya transfer yazılımları ile bu gelişmiş web sunuculara yüklenir, domain tanımlamaları yapılır ve yayına hazır hale getirilir. Bu hizmetin bir diğer adı da barındırma hizmetidir. Özellikle web sitesi tasarımcıları ve webmasterlar arasında web hosting olarak da adlandırılır. Hosting hizmeti sayesinde web siteleriniz dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat erişilebilir hale gelir.

        Web siteleri birer yazılımdır. Tüm yazılımlarda olduğu gibi, web sitelerinin de yayın yapabilmeleri için bir bilgisayar üzerine kurulu olmaları gerekmektedir. Web barındırma, web sitelerinin kurulacağı bilgisayarın üzerinde o siteye ait bir alanın tahsis edilmesi işlemdir. Peki ya bunu neden kişisel bilgisayarımızda yapamıyoruz sorusu ortaya çıkıyor. Kişisel bilgisayarımızı sürekli açık tutamayacağımızdan dolayı size çok güçlü, yedi gün yirmi dört saat hizmet verebilen ve her türlü yoğunlukta problemsiz web sitenizi hızlı bir şekilde yayınlamaya devam edecek bir bilgisayara ihtiyacınız var demektir. Hosting bize internet üzerinden hem trafik hem de sanal sunucu sağlıyor.

        INVIGONET burada size eşsiz çözümler sunuyor. İlk ve tek bakacağımız yer invigonet.com sitesidir. Bu siteye baktığımız zaman bize çeşitli ve en uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir web hosting hizmeti sağladığını görüyoruz. En düşük fiyat olarak yıllık 7.94 Türk Lirası olarak ve SSL hizmetini ücretsiz olarak sağladığını görüyoruz. En popüler ve ucuz paketlerinden biri olan Ekonomik SSD1 paketi emsallerine oranla daha çok hizmet ve resmi tabiriyle ucuz ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

        İhtiyacınıza yönelik 4 çeşit ana paket ve alt paketler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlayan İNVİGONET profesyonel ve ekonomik paketleriyle de daha fazla hizmet sağlayarak yıllık üyeliklerde müşterilerine hizmet büyük bütçe küçük sloganıyla olanaklar sağlıyor. Bunlar, Ekonomik SSD Hosting, Linux Web Hosting, Profesyonel SSD HostingBayi (Reseller) Hosting’dir. Sizinde güçlü bir sunucunuz olsun istiyorsanız INVIGONET sayfamızdan Hosting paket ve çözümlerimize ulaşabilirsiniz.


WhatsApp
Hemen Ara
Top